SPECIALIZED Diverge Base E5, Gloss Blaze/Smoke/Chrome/Clean, vel. 49 cm

Kód: 96220-7249
Novinka
35 999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty daleko od automobilů a davů nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu která je rychlá plná síly ale současně stabilní a sebevědomí inspirující když se terén stává drsným. Díky zcela nové gravel geometrii a prostoru pro plášť který je největší mezi konkurenty představuje nový Diverge vše co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol takže můžeš snít o úplně nových jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl. S rámem z prémiové slitiny E5 a plně karbonovou vidlicí FACT poskytuje Diverge Base E5 rychlou sebevědomou a pohodlnou jízdu po silnici v hlíně i přes drsný štěrk. Sada Claris 2x8 od Shimana znamená širokou škálu převodových stupňů pro jakýkoli terén zatímco kola z lehké slitiny Axis Elite a pneumatiky Road Sport 35 mm poskytují efektivní jízdu na hladkém povrchu s univerzálností pro jízdu když terén přechází na tu drsnější část.

Detailní informace

Detailní popis produktu

gravel-bf

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší, nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo, které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu, která je rychlá, plná síly, ale současně stabilní a sebevědomí inspirující, když se terén stává drsným. Díky zcela nové gravel geometrii a prostoru pro plášť, který je největší mezi konkurenty, představuje nový Diverge vše, co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici, štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol, takže můžeŠsnít o úplně nových jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl.

  • NáŠhliníkový rám Premium E5 poskytuje tuhou, lehkou a odolnou platformu. Když se spojí s naší plně karbonovou vidlicí FACT, stane se Diverge Base E5 lehkým, živým a všestranným kolem připraveným k útoku na jakýkoli povrch.
  • Dali jsme kolu spoustu možností úchytů na nosiče, včetně mountu na vidlici a na horní trubce, abychom zajistili, že si s sebou můžeŠvzít to, co potřebujetš, bez ohledu na to, jak daleko máŠv plánu jet nebo jak dlouho plánujeŠzůstat venku.
  • Nic neodemkne schopnost kola, jako je prostor pro široký plášť. Dali jsme novému kolu Diverge neuvěřitelných 47 mm vůle ve vidlici s kolem 700c a 2,1 “s kolem 650b. Díky řetězové vzpěře na straně řetězu s pevným výstupkem z hliníku za převodníky jsme vytvořili vůli aniž by hrozilo padání řetězu nebo bychom museli prodloužit řetězové vzpěry.
  • Původní gravel geometrii jsme vzali a hodili z okna. Nový Diverge má nejprogresivnější geometrii, jakou jsme kdy vytvořili pro závodní kolo, což dává jezdcům schopné a stabilní kolo v terénu, které se na silnici stále cítí pohotově a obratně. Zvětšili jsme reach rámu, hlavu jsme trochu položili a vidlici dali delší offset. To vše vytváří neuvěřitelnou sebedůvěru díky níž máte pocit, že jste do terénu zasazeni jak rostlina do země. Kratší představce udržují celkovou délku kokpitu stejnou a ovládání je velmi živé. Udrželi jsme střed na nízké úrovni, abychom zvýšili stabilitu, ale dost vysoko, abychom mohli použít kola o rozměru 650b, pokud je to tvůj šálek kávy.

Technické specifikace

RÁMSpecialized Diverge E5 Premium Aluminum, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICEFACT carbon, full carbon steerer, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
ŘÍDÍTKASpecialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
PŘEDSTAVECSpecialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
SEDLOBody Geometry Bridge Saddle, steel rails
SEDLOVKAAlloy, 2-bolt Clamp, 12mm offset, 27.2mm, anti-corrosion hardware
OBJÍMKAAlloy, 30.8mm
OMOTÁVKASpecialized S-Wrap
PŘEDNÍ BRZDATektro Mira, flat-mount, mechanical disc
ZADNÍ BRZDATektro Mira, flat-mount, mechanical disc
ŘAZENÍShimano Claris 2000, 8-speed
PŘESMYKAČShimano Claris, 8-speed, braze-on
PŘEHAZOVAČKAShimano Claris, 8-speed
KAZETASunrace, 8-speed, 11-34t
KLIKYShimano Claris R200
ŘETĚZKMC X8 w/ Missing Link™, 8-speed
STŘEDShimano 68mm threaded
PŘEDNÍ PLÁŠŤSpecialized RoadSport, Flak Jacket protection, 700x35mm
ZADNÍ PLÁŠŤSpecialized RoadSport, Flak Jacket protection, 700x35mm
DUŠE700x28/38mm, 48mm Presta valve
PŘEDNÍ KOLOAxis Elite Disc, 21mm internal width, alloy rim, 23mm depth, 14g spokes, 24h
ZADNÍ KOLOAxis Elite Disc, 21mm internal width alloy rim, 23mm depth, 14g spokes, 28h
PEDÁLYNylon, 105x78x28mm, loose ball w/reflectors

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklokrosová & gravel kola
Modelový rok: 2021
Modelová řada: Specialized Diverge
? Velikost rámu (souhrnná): XS | 48 - 50 cm
Velikost rámu: 49 cm
Výška postavy: 145 - 150 cm, 150 - 155 cm
Materiál rámu: Hliník
Průměr kol: 28"
Řazení: 2 x 8
Barva: Šedá, Oranžová
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: