SPECIALIZED Diverge Comp Carbon, Satin Carbon/Smoke/Chrome/Clean, vel. 49 cm

Kód: 96220-5249
Novinka
123 999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty daleko od automobilů a davů nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu která je rychlá plná síly ale současně stabilní a sebevědomí inspirující když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 2.0 a zcela nové gravel geometrie vnitřnímu úložišti a až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol takže můžeš snít o úplně novýché jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl. Diverge Comp Carbon s karbonovým rámem FACT 9r Carbon a systémem Future Shock 2.0 který používaji naši profesionálové Shimano mechanickým řazením GRX 800 2x11 speciálně navrženým pro gravel disciplíny mění pravidla hry. Lehká slitinová kola DT Swiss G540 tě udržují v efektivním pohybu zatímco ti pneumatiky Pathfinder Pro 38 mm ověnčené vítezstvím na závodě Kanza poskytují výkon na hladkém povrchu polních i štěrkových cestách. A aby Diverge Comp nabídl perfektně vyváženou jízdu vybavili jsme ho sedlovkou Roval Terra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

gravel-bf

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší, nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo, které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu, která je rychlá, plná síly, ale současně stabilní a sebevědomí inspirující, když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 2.0 a zcela nové gravel geometrie, vnitřnímu úložišti a až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše, co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici, štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol, takže můžeŠsnít o úplně novýché jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl.

  • S karbonovým rámem FACT 9r je kolo Diverge Comp neuvěřitelně schopné a lehké závodní kolo. Díky němu zaznamenáŠsvůj KOM na vyhlášeném místním stoupání nebo pokoříŠvšechny vrcholy v okolí, lehký živý Diverge tě tam dostane rychleji.
  • Rychlost, kontrola a důvěra - Future Shock 2.0 je ideální technologie pro gravel jezdce. S 20mm axiální poddajnosti a hydralickým tlumením odpruží systém Future Shock 2.0 jezdce, ale ne kolo. Díky tomu budeŠmít sebevědomí a kontrolu, budeŠmoci udržet energii cestou dolů a neviset na brzdách ani na prašných cestách, ani v hustém sypkém štěrku, a při tom všem, tvoje ruce, paže i krk budou svěží. A jelikož je Future Shock 2.0 nastavitelný, budeŠpřipraven pro hrubé úseky a zůstaneŠefektivní na hladkém povrchu.
  • Dali jsme kolu spoustu možností úchytů na nosiče, včetně mountu na vidlici a na horní trubce, abychom zajistili, že si s sebou můžeŠvzít to, co potřebujetš, bez ohledu na to, jak daleko máŠv plánu jet nebo jak dlouho plánujeŠzůstat venku.
  • Nic neodemkne schopnost kola, jako je prostor pro široký plášť. Dali jsme novému kolu Diverge neuvěřitelných 47 mm vůle ve vidlici s kolem 700c a 2,1 “s kolem 650b. Díky řetězové vzpěře na straně řetězu s pevným výstupkem z karbonu za převodníky jsme vytvořili vůli aniž by hrozilo padání řetězu nebo bychom museli prodloužit řetězové vzpěry.
  • Původní gravel geometrii jsme vzali a hodili z okna. Nový Diverge má nejprogresivnější geometrii, jakou jsme kdy vytvořili pro závodní kolo, což dává jezdcům schopné a stabilní kolo v terénu, které se na silnici stále cítí pohotově a obratně. Zvětšili jsme reach rámu, hlavu jsme trochu položili a vidlici dali delší offset. To vše vytváří neuvěřitelnou sebedůvěru díky níž máte pocit, že jste do terénu zasazeni jak rostlina do země. Kratší představce udržují celkovou délku kokpitu stejnou a ovládání je velmi živé. Udrželi jsme střed na nízké úrovni, abychom zvýšili stabilitu, ale dost vysoko, abychom mohli použít kola o rozměru 650b, pokud je to tvůj šálek kávy.
  • Čím schopnější bude tvoje kolo, tím větší budou tvoje jízdy, takže si Diverge půjčil interní úložiště SWAT od legendárního Stumpyho. Dvířka SWAT ti umožní využít prostor ve spodní trubce pro uložení nářadí, sady na opravu, musli tyčinky a dokonce i naší SWAT bundu. Odlehčí tvému tělu, má vliv na lepší ovladatelnost kola a umožňí ti být více soběstačným, když se rozhodněŠvypadnout. Tvoje záda budou SWAT milovat.

Technické specifikace

RÁMSpecialized Diverge FACT 9r carbon, SWAT™ Door integration, Future Shock suspension, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICEFuture Shock 2.0 w/ Damper, Smooth Boot, FACT carbon, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
ŘÍDÍTKASpecialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare
PŘEDSTAVECFuture Stem, Comp, w/Integrated computer mount
OMOTÁVKARoubaix S-Wrap
SEDLOBody Geometry Power Sport, hollow Cr-Mo rails
OBJÍMKAAlloy, 30.8mm
SEDLOVKARoval Terra Carbon Seat Post, 20mm Offset
ŘAZENÍShimano GRX 810 hydraulic brake levers, mechanical shifting
PŘESMYKAČShimano GRX RX810, braze-on
PŘEHAZOVAČKAShimano GRX RX810, 11-speed
KAZETAShimano Ultegra, 11-speed, 11-34t
KLIKYShimano GRX RX810-2
STŘEDShimano Threaded BSA BB
PŘEDNÍ PLÁŠŤPathfinder Pro, 2Bliss Ready, transparent sidewall, 700x38mm
ZADNÍ PLÁŠŤPathfinder Pro, 2Bliss Ready, transparent sidewall, 700x38mm
DUŠE700x28/38mm, 48mm Presta valve
PŘEDNÍ KOLODT Swiss G540 rim, 24mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples
ZADNÍ KOLODT Swiss G540 rim, 24mm inner width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, alloy freehub body, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples
SWATIntegrated SWAT door, internal storage system
PŘEDNÍ BRZDAShimano GRX 810, hydraulic disc
ZADNÍ BRZDAShimano GRX 810, hydraulic disc

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklokrosová & gravel kola
Modelový rok: 2021
Modelová řada: Specialized Diverge
? Velikost rámu (souhrnná): XS | 48 - 50 cm
Velikost rámu: 49 cm
Výška postavy: 145 - 150 cm, 150 - 155 cm
Materiál rámu: Karbon
Průměr kol: 28"
Řazení: 1 x 11
Barva: Černá, Šedá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: