SPECIALIZED Diverge Expert Carbon, Satin Oak Green Metallic/Gloss White/Chrome/Clean, vel. 61 cm

Kód: 96220-3261
Novinka
159 999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty daleko od automobilů a davů nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu která je rychlá plná síly ale současně stabilní a sebevědomí inspirující když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 2.0 a zcela nové gravel geometrie vnitřnímu úložišti a až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol takže můžeš snít o úplně nových jízdách. Je to nelepší únikový vehikl. S karbonovým rámem FACT 9r a systémem Future Shock 2.0 budeš na kole Diverge Expert jezdit v terénu rychleji a sebejistěji víc než jsi si kdy dokázal představit. Nová sada GRIM Di2 1x11 od Shimana inspirovaná gravel jízdami přináší schopnost rychlé změny pozice převodu v celé škále a kola DT Swiss G540 spárovaná s pneumatikami Pathfinder Pro 38 mm zajišťují výkon přes hladký povrch polní cesty a gravelové traily. A aby Diverge Expert nabídl perfektně vyváženou jízdu vybavili jsme ho sedlovkou Roval Terra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

gravel-bf

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší, nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo, které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu, která je rychlá, plná síly, ale současně stabilní a sebevědomí inspirující, když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 2.0 a zcela nové gravel geometrie, vnitřnímu úložišti a až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše, co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici, štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol, takže můžeŠsnít o úplně nových jízdách. Je to nelepší únikový vehikl.

  • S karbonovým rámem FACT 9r je kolo Diverge Expert neuvěřitelně schopné a lehké závodní kolo. Díky němu zaznamenáŠsvůj KOM na vyhlášeném místním stoupání nebo pokoříŠvšechny vrcholy v okolí, lehký živý Diverge tě tam dostane rychleji.
  • Rychlost, kontrola a důvěra - Future Shock 2.0 je ideální technologie pro gravel jezdce. S 20mm axiální poddajnosti je Future Shock 2.0 progresivně vyladěn speciálně pro gravel jízdu. Díky tomu budeŠmít sebevědomí a kontrolu, budeŠmoci udržet energii cestou dolů a neviset na brzdách ani na prašných cestách, ani v hustém sypkém štěrku, a při tom všem, tvoje ruce, paže i krk budou svěží.
  • Dali jsme kolu spoustu možností úchytů na nosiče, včetně mountu na vidlici a na horní trubce, abychom zajistili, že si s sebou můžeŠvzít to, co potřebujetš, bez ohledu na to, jak daleko máŠv plánu jet nebo jak dlouho plánujeŠzůstat venku.
  • Nic neodemkne schopnost kola, jako je prostor pro široký plášť. Dali jsme novému kolu Diverge neuvěřitelných 47 mm vůle ve vidlici s kolem 700c a 2,1 “s kolem 650b. Díky řetězové vzpěře na straně řetězu s pevným výstupkem z hliníku za převodníky jsme vytvořili vůli aniž by hrozilo padání řetězu nebo bychom museli prodloužit řetězové vzpěry.
  • Původní gravel geometrii jsme vzali a hodili z okna. Nový Diverge má nejprogresivnější geometrii, jakou jsme kdy vytvořili pro závodní kolo, což dává jezdcům schopné a stabilní kolo v terénu, které se na silnici stále cítí pohotově a obratně. Zvětšili jsme reach rámu, hlavu jsme trochu položili a vidlici dali delší offset. To vše vytváří neuvěřitelnou sebedůvěru díky níž máte pocit, že jste do terénu zasazeni jak rostlina do země. Kratší představce udržují celkovou délku kokpitu stejnou a ovládání je velmi živé. Udrželi jsme střed na nízké úrovni, abychom zvýšili stabilitu, ale dost vysoko, abychom mohli použít kola o rozměru 650b, pokud je to tvůj šálek kávy.
  • Čím schopnější bude tvoje kolo, tím větší budou tvoje jízdy, takže si Diverge půjčil interní úložiště SWAT od legendárního Stumpyho. Dvířka SWAT ti umožní využít prostor ve spodní trubce pro uložení nářadí, sady na opravu, musli tyčinky a dokonce i naší SWAT bundu. Odlehčí tvému tělu, má vliv na lepší ovladatelnost kola a umožňí ti být více soběstačným, když se rozhodněŠvypadnout. Tvoje záda budou SWAT milovat.

Technické specifikace

RÁMSpecialized Diverge FACT 9r carbon, SWAT™ Door integration, Future Shock suspension, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICEFuture Shock 2.0 w/ Damper, Smooth Boot, FACT carbon, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
ŘÍDÍTKASpecialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare
PŘEDSTAVECFuture Stem, Pro
OMOTÁVKARoubaix S-Wrap
SEDLOBody Geometry Power Expert
OBJÍMKAAlloy, 30.8mm
SEDLOVKARoval Terra Carbon Seat Post, 20mm Offset
ŘAZENÍShimano GRX RX815 hydraulic brake levers, 11 speed electronic shifting
PŘEHAZOVAČKAShimano GRX RX817 Di2, 11-speed
KAZETAShimano XT, 11-speed, 11-42t
KLIKYShimano GRX RX810-1
PŘEVODNÍKY40T
STŘEDShimano Threaded BSA BB
PŘEDNÍ PLÁŠŤPathfinder Pro, 2Bliss Ready, transparent sidewall, 700x38mm
ZADNÍ PLÁŠŤPathfinder Pro, 2Bliss Ready, transparent sidewall, 700x38mm
DUŠE700x28/38mm, 48mm Presta valve
PŘEDNÍ KOLODT Swiss G540 rim, 24mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples
ZADNÍ KOLODT Swiss G540 rim, 24mm inner width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, alloy freehub body, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples
SWATIntegrated SWAT door, internal storage system
PŘEDNÍ BRZDAShimano GRX RX815, hydraulic disc
ZADNÍ BRZDAShimano GRX RX815, hydraulic disc

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklokrosová & gravel kola
Modelový rok: 2021
Modelová řada: Specialized Diverge
? Velikost rámu (souhrnná): XXL | 60 cm a více
Velikost rámu: 61 cm
Výška postavy: více než 195 cm
Materiál rámu: Karbon
Průměr kol: 28"
Řazení: 1 x 11
Barva: Bílá, Šedá, Zelená
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: