SPECIALIZED Diverge Sport Carbon, Gloss Brassy Yellow/Sunset Yellow/Chrome/Clean, vel. 44 cm

Kód: 96220-6044
Novinka
96 999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty daleko od automobilů a davů nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu která je rychlá plná síly ale současně stabilní a sebevědomí inspirující když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 1.5 a zcela nové gravel geometrie až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol takže můžeš snít o úplně nových jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl. Gravel jako kategorie může být „novým“ sportem ale náš Diverge Sport Carbon byl vyvinut díky více než čtyřem desetiletím zkušeností. Má náš Future Shock 1.5 a karbonový rám FACT 8r pro rychlou sebevědomou a pohodlnou jízdu po silnici v hlíně i přes drsný štěrk. Se sadou Shimano GRX 600 1x11 inspirovanou gravel jízdami a koly DT Swiss G540 je Diverge Sport tak schopný jak je všestranný. S pneumatikami Pathfinder Pro 38 mm které vyhrávají Kanza se stejnou gumou jakou máme na S-Works Diverge jseš připraveni jezdit tak rychle a jak chceš.

Detailní informace

Detailní popis produktu

gravel-bf

Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší, nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo, které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu, která je rychlá, plná síly, ale současně stabilní a sebevědomí inspirující, když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 1.5 a zcela nové gravel geometrie až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše, co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici, štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol, takže můžeŠsnít o úplně nových jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl.

  • S karbonovým rámem FACT 8r je kolo Diverge Sport neuvěřitelně schopné a lehké závodní kolo. Díky němu zaznamenáŠsvůj KOM na vyhlášeném místním stoupání nebo pokoříŠvšechny vrcholy v okolí, lehký živý Diverge tě tam dostane rychleji.
  • Rychlost, kontrola a důvěra - Future Shock 1.5 je ideální technologie pro gravel jezdce. S 20mm axiální poddajnosti je Future Shock 1.5 progresivně vyladěn speciálně pro gravel jízdu. Díky tomu budeŠmít sebevědomí a kontrolu, budeŠmoci udržet energii cestou dolů a neviset na brzdách ani na prašných cestách, ani v hustém sypkém štěrku, a při tom všem, tvoje ruce, paže i krk budou svěží.
  • Dali jsme kolu spoustu možností úchytů na nosiče, včetně mountu na vidlici a na horní trubce, abychom zajistili, že si s sebou můžeŠvzít to, co potřebujetš, bez ohledu na to, jak daleko máŠv plánu jet nebo jak dlouho plánujeŠzůstat venku.
  • Nic neodemkne schopnost kola, jako je prostor pro široký plášť. Dali jsme novému kolu Diverge neuvěřitelných 47 mm průchodnost ve vidlici s kolem 700c a 2,1 “s kolem 650b. Díky řetězové vzpěře na straně řetězu s pevným výstupkem z hliníku za převodníky jsme vytvořili vůli aniž by hrozilo padání řetězu nebo bychom museli prodloužit řetězové vzpěry.
  • Původní gravel geometrii jsme vzali a hodili z okna. Nový Diverge má nejprogresivnější geometrii, jakou jsme kdy vytvořili pro závodní kolo, což dává jezdcům schopné a stabilní kolo v terénu, které se na silnici stále cítí pohotově a obratně. Zvětšili jsme reach rámu, hlavu jsme trochu položili a vidlici dali delší offset. To vše vytváří neuvěřitelnou sebedůvěru díky níž máte pocit, že jste do terénu zasazeni jak rostlina do země. Kratší představce udržují celkovou délku kokpitu stejnou a ovládání je velmi živé. Udrželi jsme střed na nízké úrovni, abychom zvýšili stabilitu, ale dost vysoko, abychom mohli použít kola o rozměru 650b, pokud je to tvůj šálek kávy.

Technické specifikace

RÁMSpecialized Diverge FACT 8r carbon, Future Shock suspension, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICEFuture Shock 1.5 w/Smooth Boot, FACT carbon, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
ŘÍDÍTKASpecialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12º flare
PŘEDSTAVECFuture Stem, Comp, w/Integrated computer mount
OMOTÁVKARoubaix S-Wrap
SEDLOBody Geometry Power Sport, hollow Cr-Mo rails
SEDLOVKACarbon, single-bolt, 30.9mm
OBJÍMKAAlloy, 30.8mm
ŘAZENÍShimano GRX 600 hydraulic brake levers, mechanical shifting
PŘESMYKAČShimano GRX RX810, braze-on
PŘEHAZOVAČKAShimano GRX RX810, 11-speed
KAZETAShimano 105, 11-speed, 11-34t
KLIKYShimano GRX RX600
STŘEDShimano threaded
PŘEDNÍ PLÁŠŤPathfinder Sport, 700x38mm
ZADNÍ PLÁŠŤPathfinder Sport, 700x38mm
DUŠE700x28/38mm, 48mm Presta valve
PŘEDNÍ KOLODT Swiss G540 rim, 24mm internal width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples
ZADNÍ KOLODT Swiss G540 rim, 24mm inner width, tubeless ready, 24h, Specialized full sealed bearing thru axle hub, centerlock disc, alloy freehub body, DT Swiss Champion 14G stainless steel spokes, DT Swiss brass nipples
PŘEDNÍ BRZDAShimano GRX 400, hydraulic disc
ZADNÍ BRZDAShimano GRX 400, hydraulic disc

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklokrosová & gravel kola
Modelový rok: 2021
Modelová řada: Specialized Diverge
? Velikost rámu (souhrnná): XXS | méně než 48 cm
Velikost rámu: 44 cm
Výška postavy: méně než 145 cm
Materiál rámu: Karbon
Průměr kol: 28"
Řazení: 2 x 11
Barva: Šedá, Žlutá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: