SPECIALIZED Women's Diverge Sport Gloss Teal Tint/Acid Mint/Black, vel. 48 cm

Kód: 95419-6348
73 999 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

S kolem Women's Diverge Sport budete připraveni na vše od hladkého asfaltu po mizející a rozbité cesty. Je vybaveno stejnými technologiemi jako jeho sourozenci jen je důraz kladen především na spolehlivý výkon než na naleštěné komponenty díky kterým byste museli jíst dva měsíce jen suché rohlíky.

Diverge schopnější než kdy předtím. A s naším trvalým cílem - splnit vaše přání a potřeby jsme vzali v potaz jako první dostatečný prostor pro bahno mezi plášti a rámem. Nový rám je v pohodě kompatibilní s plášti až 700 x 42 mm nebo 650b x 47 mm. Dalším důležitým faktorem na který jsme mysleli při návrhu byla hmotnost. Použili jsme k tomu nějaké triky co jsme využili u silničního kola Roubaix a vyrobili jsme tak lehký rám z prémiové slitiny E5 který je tuhý a odolný.

Dále jsme se posunuli i od tradičního pojetí cyklokrosové geometrie a nahradili ji něčím co jsme doposud nepoužívali a čemu říkáme volná silniční geometrie Open Road. S trochou nadsázky si můžete myslet že je to silniční verze moderní trailové geometrie. Hravé ovládání a předvídatelné řízení pro nekonečně mnoho prašného řádění a driftování do zatáček. Geometrie nabízí střed o půl centimetru nižší než u předchozího Diverge otevřenější úhel hlavové trubky kratší řetězové vzpěry a krátký rozvor. Tím vzniklo zábavné kolo nejen na polní prašné cesty ale i výkonnostně zdatný fešák na silnici.

Při jízdě na silničním kole po šotolině či prašné cestě můžete být většinou vcelku vydrncaní maximálně si můžete u širších pneumatik upustit tlak aby kolo absorbovalo alespoň nějaké otřesy. Proto jsme do nového Diverge implementovali novou verzi tlumení Future Shock. Nejde jen o to že je to technologie která doslova slupne každý výmol ale také to má výhodu předvídatelného ovládání. Náraz není rozprostřen když trefíte výmol takže úhel hlavové trubky zůstává neměnný. Jinými slovy když se tvrdě opřete do zatáčky nebudete překvapeni že by se vám kolo nekontrolovatelně zhouplo pod rukama. Na rozdíl od původního Future Shocku verze u nového Diverge má progresivní pružinu což dělá tuto technologii mnohem vhodnější pro terénní zaměření kde je více potřeba tužší pružení pro pohlcení větších výmolů a jiných překážek.

Abychom vše dotáhli k dokonalosti vybavili jsme Diverge úchyty na tři bidony a držáky na nosiče a blatníky. Rám je osazen řadící sadou Shimano 105 bezproblémovými hydraulickými brzdami a zapletenými koly DT R470 Disc. Každý kontaktní bod s kolem je také specificky navržen pro ženy a to od řídítek kde je upravena jejich šířka přes kratší kliky a zároveň nechybí ani dámské sedlo Myth Sport.

Detailní informace

Detailní popis produktu

gravel-bf

Technické specifikace

RÁMSpecialized FACT 9r carbon, Open Road Geometry, 12x142mm thru-axle, Future Shock Progressive suspension, 20mm of travel, flat-mount disc, BB386
VIDLICESpecialized FACT carbon, flat-mount disc, 12x100mm thru-axle
ŘÍDÍTKASpecialized Adventure Gear Hover, 12-degree flare
PŘEDSTAVECSpecialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise
OMOTÁVKAS-Wrap Roubaix bar tape w/ sticky gel
SEDLOWomen's Body Geometry Myth Sport, 155mm, thin, steel rails
SEDLOVKACarbon, single-bolt, 27.2mm
OBJÍMKADiverge Collar, Alloy, 31.2mm
PŘEDNÍ BRZDAShimano 105 R7070, flat-mount disc
ZADNÍ BRZDAShimano 105 R7070, flat-mount disc
ŘAZENÍShimano 105 R7020 hydraulic disc
PŘESMYKAČShimano 105 R7000, braze-on
PŘEHAZOVAČKAShimano 105 R7000, long cage, 11-speed
KAZETAShimano 105, 11-speed, 11-34t
KLIKYPraxis Alba
PŘEVODNÍKY48/32T
STŘEDPraxis, PF30
ŘETĚZKMC X11 EL, 11-speed w/ Missing Link™
FRONT WHEELDT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
REAR WHEELDT R470 Disc, sealed cartridge hubs, 14g spokes, 24h
FRONT TIRESawtooth Sport, black, 700x38mm
REAR TIRESawtooth Sport, black, 700x38mm
INNER TUBESPresta valve, 48mm
PEDÁLYNylon, 105x78x28mm, loose ball w/reflectors

Doplňkové parametry

Kategorie: Gravel kola
Modelový rok: 2019
Modelová řada: Specialized Diverge
Velikost rámu: 48 cm
Výška postavy: méně než 150 cm
Materiál rámu: Karbon
Průměr kol: 28"
Řazení: 2 x 11
Barva: Černá, Zelená, Modrá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: