Servis jízdních kol

V servisním zázemí showroomu BIKE SERVIS Frodl Čáslav

servis-3

Vaše jízdní kolo musí být neustále v perfektním stavu, a to i přesto, že nemáte chuť, čas či potřebné vybavení k údržbě kola. Od toho jsou tu naši profesionální mechanici, kteří procházejí pravidelným školením a jsou vždy připraveni se o vaše jízdní kolo patřičně postarat.

Provádíme všechny servisní práce od jednoduché výměny píchlé duše až po složité výměny hydraulických brzd nebo odpružených vidlic.

Seřízení nového kola

Jízdní kola od nás jsou vždy špičkově seřízená a připravená k okamžité jízdě. Naši zákazníci se mohou od prvního šlápnutí do pedálů plně spolehnout na technickou připravenost svého nového kola. Naši mechanici kontrolují vždy před tím, nežli jízdní kolo opustí naši prodejnu, jeho technický stav, kompletně kolo seřídí, a nastaví. Především se staráme o dotažení šroubových spojení, seřízení brzd a řazení i správný tlak v pneumatikách.

Servisní prohlídka

Mechanik prohlédne vaše jízdní kolo a případně navrhne potřebné opravy či výměnu dílů. Rozsah a cena servisních prací dílů jsou předem oznámeny zákazníkovi.

Servis pro každého

Nejste spokojeni se svým současným mechanikem? Rádi Vám seřídíme a nastavíme vaše jízdní kolo, i když jste si jej u nás nekoupili. Samozřejmostí je také montáž jakéhokoliv příslušenství. V případě zájmu prosím kontaktujte náš zákaznický servis, a dohodněte si nejbližší volný termín.

Na servis se lze objednat telefonicky: 734 132 863, nebo e-mailem: mpbike@seznam.cz

AKTUÁLNÍ CENÍK SERVISNÍCH ÚKONŮ KE STAŽENÍ ZDE.